art dreams - управління нерухомістю
ініціатор створення та реалізації проектів 


Робота нашої компанії art dreams спрямована насамперед на розвиток міста в області нерухомості, та в сфері соціальної інфраструктури , для покращення галузей життєдіяльності людей .

Зайнявши роль ініціатора, виконуємо функції об'єднання й координації роботи всіх залучених учасників проекту, та працюємо над створенням концепції забудови земельних ділянок, об'єктами житлової нерухомості і комерційного призначення.

стратегічні пріоритети

  • Мета - стати найбільшою компанією з девелопменту та управління нерухомістю на міжнародному ринку
  • максимально збільшити обсяг інвестицій у портфелі об'єктів нерухомості та зміцнити свою ділову репутацію, займаючись більш широким спектром проектів  
  • Формування саме того продукту в даному сигменті, який зможе без обмежень і комплексно вирішити усі потреби 

концепція

  • Втілюємо в життя нові інноваційні рішення і сміливі інтерпритації будівництва з врахуванням сучасних тенденцій,еко та енерго ефективності, створюємо не просто будівлі, а концептуально новий світ. 
  • У нас присутнє колективне прагнення досягати все нові й нові вершини розвитку будівельної галузі, виходити на нові рівні ділового та технічного розвитку. Раціонально підходимо до будівництва, використовуючи новітні технології для втілення архітектурно-художніх задумів.
  • Відшліфовуємо своє оригінальне бачення сучасної новобудови, що засноване для вирішення потреб покупців, та намагаємось донести його до колег і партнерів у спільній продуктивній праці. 

наш підхід

ПОВАЖАЄМО ВАШІ БАЧЕННЯ

Індивідуальний підхід до кожного проекту та врахування усіх факторів - це те, що вирізняє наші будинки з-поміж інших

РОЗУМІЄМО ВАШІ ПОТРЕБИ


Надаємо своїм покупцям не просто якісні та комфортні домівки, а й намагаємось підтримати добру родинну традицію передачі житла у спадок від покоління до покоління. 

БЕЗПЕКА Й ПРОЗОРІСТЬ
Розробляємо надійне і безпечне житло підвищеної якості та комфорту за доступними цінами для кожного. 

КОМФОРТ

Впроваджуємо нові погляди та тенденції в проектуванні і для нас принципово важливим є затишок та максимальний комфорт, тому продумаємо і рительно вивчаємо кожну складову до дрібниць.

КОНТРОЛЬ
керуємо будівництвом на кожному етапі реаліїації проекту. Професіоналізмом команди співробітників і надійністю партнерів ми гарантуємо компетентність у нашій роботі.

 ЕКОЛОГІЯ

Проекти які організовуємо - це комплекси, що мають власну прибудинкову територію, відпочинково-паркову зону, прилеглі дитячі спортивні та ігрові майданчики, місця для прогулянок.

ІДЕЇ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ

Від ідеї до втілення в будівництво